Terugblik: AI Masterclass

banner AI masterclass op 23 januari 2026 Entre Femmes-Gooi

AI: je kunt er inmiddels niet meer omheen in je business. Of je het nu inzet voor content, planning of andere processen, slimme tools kunnen je werk sneller en overzichtelijker maken.

Op 23 januari kwamen de leden van Entre Femmes-Gooi samen met een groep introducees bijeen voor een inspirerende masterclass over het praktisch inzetten van AI in je bedrijf. Geen basisuitleg, maar een verdiepende sessie voor ondernemers die al werken met AI en nieuwsgierig zijn naar hoe het nóg slimmer kan.

Onder begeleiding van de sprekers en een groep studenten gingen de deelnemers actief aan de slag. Er werd gewerkt met het schrijven van goede prompts, het ontdekken van tools die processen versnellen en het uitwisselen van ervaringen: welke tool gebruik je waarvoor en waarom?

De masterclass bood niet alleen praktische inzichten, maar ook ruimte voor gesprek en reflectie. Als mooie afsluiting kregen de deelnemers een aanbod om zich verder te verdiepen in het werken met AI. Daarmee gaf de MKB Werkplaats de vrouwelijke ondernemers uit ons netwerk een waardevolle volgende stap in het effectief inzetten van AI tools in hun eigen business.

Meer weten over lidmaatschap van Entre Femmes-Gooi? 
Check hier voor meer informatie.

Foto’s van deelnemers door: Loes Kaaijen en Monique van Wijk

Agenda

Jouw bedrijf in woord en draad: Laat een indruk achter die blijft hangen

5 juni | 09:30 - 17:30

Save the date: Zomeruitje

6 juli | 17:00 - 21:00

Intervisie thema-bijeenkomst

22 september | 17:30 - 21:30